Řízení masáží

 

ISLAND Class

Čerpadla či trysky řady Island jsou řízeny voliči masáže a spínači Air Control. Tím lze rozdělit intenzitu masáží mezi jednotlivé oblasti a zvýšit ji přídavkem předehřátého vzduchu.

Masážní voliče
Pomocí masážních selektorů lze řídit intenzitu masáží v konkrétních místech vířivé vany. Přitom jsou odlišné oblasti spojeny do jednoho celku (viz. výše uvedený graf). Tímto způsobem je podle potřeby možno intenzitu masáže rovnoměrně rozdělit nebo přepínat mezi sedadly v jednotlivé skupině.

Air Control
Další zvýšení masážního účinku je možné spínačem Air Control. Stisknutím tohoto tlačítka aktivujeme do trysek předehřev vzduchu na jednotlivých sedátkách nebo lehátkách vířivé vany. Předehřátý vzduch tak proudí společně s vodou z trysek a významně zesílí masážní tlak. Vzduch má přitom stejnou teplotu jako voda a působí tak blahodárně na vaše tělo.

Čerpadla
V bazénech je zabudováno několik výkonných a přitom bezhlučných čerpadel. Tím je zaručen optimální masážní výkon pro jednotlivé oblasti. Ve třídě Island jsou zabudováy maximálně 3 čerpadla. V maximální variantě jsou k dispozici 3 masážní selektory a 7 řídicích jednotek Air Control.

PLATINUM Class elite

Tento patentovaný a exkluzivní masážní systém Artesian Spas umožňuje individuální požitek z masáže. Díky řízení přímo z jednotlivých míst vířivé vany a velkému počtu čerpadel je možno u každého sedadla pohodlně a úsporně nastavit požadovanou intenzitu masáže.

Přímý průtok (Direct Flow) znamená, že čerpadlo je umístěno co možná nejblíže u masážního sedadla. Proto jsou ztráty tlaku, vznikající třením v potrubí, téměř zcela eliminovány. Díky tomu se dostává celkový tlak čerpané vody v nezmenšené míře do trysek. V maximální variantě řady Platinum Elite je každé jednotlivé masážní sedadlo (kromě Pelican Bay und Falcon River) vybaveno vedle pohodlného osobního řízení také vlastním čerpadlem.

Osobní řídící systém
Vířivé vany Artesian Spas jsou vybaveny až 5 patentovanými jednotkami osobního řízení pro každé jednotlivé sedátko, nebo lehátko. Každé konkrétní masážní místo či skupina má možnost pohodlného ovládání přímo po ruce. Toto individuální ovládání nabízí masáže podle Vaší potřeby - od mazlivě jemných až po velmi silné.

Osobní řídicí systém dovoluje následující nastavení:

  1. Zapnutí přídavku vzduchu
  2. Zapnutí/vypnutí čerpadla z místa
  3. Plynulá regulace tlaku vody