Artesian Spas  - revoluční americká technologie vířivých van

Největšími přednostmi vířivých van z řady South Seas Spas, které jsou součástí jednoho z největších světových výrobců Artesian Spas, jsou inovativní technologie, komfortní design a především prvotřídní kvalita. Naše vířivých van sice spadají do kategorie těch nejdražších, ovšem výhodou je unikátní technologie a jedinečnost, která na rozdíl od konkurenčních produktů zaručí také vysokou spolehlivost, dlouhověkost, energetickou a výkonovou účinnost.

Komfort vířivých van

Vířivé vany Artesian SPA jsou díky svému designu velmi prostorné, což vám umožní vychutnat pravý relaxační zážitek.

 

 Individuální přístup

Každá osoba je jiná, tomu odpovídá i ergonomické přizpůsobení vany tak, aby si každý mohl nastavit lehátko, či sedátko v ideální poloze.

 
 

Jemná masáž krku

Vířivé vany jsou vybaveny speciálními masážními tryskami, speciálně určenými pro tu nejjemnější masáž v oblasti ramen a krku.

 

Speciální masážní trysky

Vířivky jsou vybaveny speciálním systémem duálních masážních trysek, jenž výrazně prohlubuje zážitek z masáže.

 
 

Vnější konstrukce

Vnější konstrukce vířivek je vyroben z kvalitní umělé hmoty, která je oproti dřevěným ekvivalentům zvýhodňuje zejména v odolnosti, údržbě a nízké váze.

 

Provozní náklady vířivé vany

Všechny vířivé vany této řady jsou vyrobeny tak, aby jejich náklady na provoz byly minimální.

 
 

Vnitřní systém rozvodu vody

Velkou výhodou těchto vířivek je vnitřní oběh vody, který je vyroben z těch nejušlechtilejších materiálů poskytujících dokonalou izolaci.

 

Izolační vlastnosti vany

Vířivé vany Artesian SPA jsou důkladně testovány Americkým energetickým úřadem, výsledkem je dokonalá izolace a tedy velmi ekonomický provoz.

 
 

Termokryt

Součástí vířivek je i termokryt ASTM Deluxe. Jedná se o izolační a také ochranný prvek vířivky, jehož používáním lze výrazně snížit provozní výdaje.

 

Vířivky s tzv. vodopádem

Nastavitelný proud teplé vody, který je zabudován do podhlavníku, opravdu připomíná vodopád. Jeho primárním cílem je šíji uvolňující masáž.

 
 

Světelný systém

Vířivky Artesian SPA jsou vybaveny světelným systémem na bázi LED diod, jenž zvýrazní její jedinečný vzhled a vybavení.

 

Masáž se vším všudy

Pro dotvoření dokonalého pocitu z masáže je možné vířivky South Seas Spas, vybavit kvalitním audiosystémem Symphony.

 
 

Čištění vířivé vany

Vířivé vany jsou zaměřeny na maximální pohodlí uživatele. To platí i v oblasti čištění, kde jsou vířivé vany vybaveny antibakteriálním systémem ozonové desinfekce.

 

Volitelná výbava

Součástí volitelné výbavy je i čistící patrona Nature2. Ta pozvolně uvolňuje částečky stříbřitých nerostů, které ryze přírodní cestou čistí vaši vířivku.