Vířivka Prato

Vířivá vana Prato

Vířivá vana Prato je typickým zástupcem vířivek vhodných do menších prostor. Její kompaktní rozměry 198 x 152 x 76 cm umožňují vířivku umístit nejen na zahradě či u bazénu, ale i v interiéru vašeho domu či bytu. Vířivka je osazena 18 vodními masážními tryskami, které z ní dělají naprostou špičku ve své třídě. Pokud tedy hledáte vířivou vanu, která se vejde k Vám domů, a přesto vám poskytne nezapomenutelný zážitek z masáže, je Prato ideální volbou.

Technické parametry

Masážní kapacita
3 osoby
Rozměry DxŠxV (cm) 
198 x 152 x 76
Hmotnost (kg) 
193
Objem vody (litry) 
871
Počet masážních trysek
18
Masážních čerpadel
1
Pumpy masážní část 
Pump 1 - 3 bhp 2 spd 
Výkon topení 3 kW
Izolace vířivky Plná - Arctic pack
Termokryt vířivky Ano
 

 

Komfort vířivých van

Vířivé vany Artesian SPA jsou díky svému designu velmi prostorné, což vám umožní vychutnat pravý relaxační zážitek.

 

 Individuální přístup

Každá osoba je jiná, tomu odpovídá i ergonomické přizpůsobení vany tak, aby si každý mohl nastavit lehátko, či sedátko v ideální poloze.

 
 

Jemná masáž krku

Vířivé vany jsou vybaveny speciálními masážními tryskami, speciálně určenými pro tu nejjemnější masáž v oblasti ramen a krku.

 

Speciální masážní trysky

Vířivky jsou vybaveny speciálním systémem duálních masážních trysek, jenž výrazně prohlubuje zážitek z masáže.

 
 

Vnější konstrukce

Vnější konstrukce vířivek je vyroben z kvalitní umělé hmoty, která je oproti dřevěným ekvivalentům zvýhodňuje zejména v odolnosti, údržbě a nízké váze.

 

Provozní náklady vířivé vany

Všechny vířivé vany této řady jsou vyrobeny tak, aby jejich náklady na provoz byly minimální.

 
 

Vnitřní systém rozvodu vody

Velkou výhodou těchto vířivek je vnitřní oběh vody, který je vyroben z těch nejušlechtilejších materiálů poskytujících dokonalou izolaci.

 

Izolační vlastnosti vany

Vířivé vany Artesian SPA jsou důkladně testovány Americkým energetickým úřadem, výsledkem je dokonalá izolace a tedy velmi ekonomický provoz.

 
 

Termokryt

Součástí vířivek je i termokryt ASTM Deluxe. Jedná se o izolační a také ochranný prvek vířivky, jehož používáním lze výrazně snížit provozní výdaje.

 

Vířivky s tzv. vodopádem

Nastavitelný proud teplé vody, který je zabudován do podhlavníku, opravdu připomíná vodopád. Jeho primárním cílem je šíji uvolňující masáž.

 
 

Světelný systém

Vířivky Artesian SPA jsou vybaveny světelným systémem na bázi LED diod, jenž zvýrazní její jedinečný vzhled a vybavení.

 

Masáž se vším všudy

Pro dotvoření dokonalého pocitu z masáže je možné vířivky South Seas Spas, vybavit kvalitním audiosystémem Symphony.

 
 

Čištění vířivé vany

Vířivé vany jsou zaměřeny na maximální pohodlí uživatele. To platí i v oblasti čištění, kde jsou vířivé vany vybaveny antibakteriálním systémem ozonové desinfekce.

 

Volitelná výbava

Součástí volitelné výbavy je i čistící patrona Nature2. Ta pozvolně uvolňuje částečky stříbřitých nerostů, které ryze přírodní cestou čistí vaši vířivku.

 
 

Barva provedení akrylátové vany

White White Pearl Oyster Opal Ocean Wave Opal Midnight Opal Sterling Marble
Summer Sapphire Mystic Emerald Moonscape Eclipse Carribean Blue Odyssey Sparkle
Minerals White Azurite Cinnabar Quartz

Barva obložení vířivé vany

Grau Graubraun Rotbraun Dunkelbraun Schwartz

Barva termokrytu vířivé vany

Charcoal Oxen Bourbon Walnut Schartz

Kamenné obložení vířivky

 

Hydro a termo terapie

Hydroterapie je lety ověřená metoda, která má velmi příznivé účinky na lidské tělo, zejména při obtížích souvisejících se svalovým napětím – stres. více »

 

Aromaterapie

Terapeutická metoda nazvaná aromaterapie je založená na pozvolném uvolňování esenciálních olejů do vody vířivé vany, za účelem prohloubení zážitku z masáže. více »

 

Muzikoterapie

Hudební kulisa je moderní terapeutický prostředek velmi příznivě ovlivňující celkový výsledek jak uvolňující tak také povzbuzující masáže. více »

 

Kolorterapie

Kolorterapie neboli terapie barvou je léčebná metoda využívající velmi specifický účinek barev na lidský organismus a psychiku. více »

 

Zvedák na termokryt

Zvedací mechanismus termokrytu, který vám umožňuje vstup do Vaší vířivé vany lze přizpůsobit na míru vašim požadavkům, tedy ať se rozhodnete postavit vířivku na terasu či zapustit vedle bazénu. více »

 

Schůdky k vířivce

Jestliže se nerozhodnete Vaši vířivku zapustit do země, neobejdete se bez schůdků. My vám nabízíme několik základních modelů, které vyhovují požadavkům většiny našich zákazníků, ovšem možností je i vytvoření individuálních schodů přímo na míru. více »

 

Filtrace

Vířivky Artesian SPA jsou vybaveny kombinací papírového a mikro vlákenného filtru, tak aby vaše voda byla stále čistá. více »