Jak poznat kvalitní vířivku?

1

Je opravdu americká?

Toto je otázka, kterou si naši klienti kladou opravdu často, máme však dostatek informací abychom je mohli přesvědčit, že u South Seas Spas se není proč bát.

 1. Modelová řada South Seas Spas je vyráběna americkým výrobcem Artesian Spas v USA.
 2. Jednoduše se přesvědčte, na http://www.poolandspa.com/page149.htm#S (americký server, který se věnuje testování kvalitních produktů).
 3. South Seas Spas má celosvětovou síť autorizovaných prodejců, do které patříme také.
 4. South Seas Spas má světové stránky, kde najdete kompletní věrohodné informace o produktech
 5. South Seas Spas má instruktážní video, kde je vidět celý postup výroby
 6.  Nemáme co skrývat…
 
2

Cena vykoupená kvalitou!

Opravdu jste tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci?

 1. Stejně tak jako všechny ostatní produkty i tento vyžaduje určité náklady na výrobu
 2. Nejsme schopni konkurovat ČÍNSKÝM VÍŘIVKÁM s cenou pod 100tis Kč protože používáme kvalitní komponenty a platíme zaměstnancům adekvátní mzdu
 3. Naše produkty jsou vyvíjeny dlouhá léta a nejsou to pouze laciné kopie
 
3

Technologie Balboa není vše!

Důležitým, ale ne jediným důkazem kvality je technologie řízení Balboa. V rámci nabídky na trhu najdete prakticky u všech prodejců důležité upozornění na kvalitní americký systém řízení BALBOA. Dost často tím odvádějí zákazníka od pravého původu zboží. South Seas Spas používá také americký systém Balboa, ale není to jediné, co tvoří naší vířivkou kvalitní. Dalšími důležitými komponenty jsou trysky, potrubí a samozřejmě motory. Jedině kvalitní motor s odpovídajícím výkonem dokáží přinést kvalitní masáž. Námi používané motory mají dle typu vířivé vany a počtu trysek upravený parametr výkonosti tak, aby byla masáž vždy příjemná.

 

A nenechat se obelhat!

4

Kvalitní akrylát

I u akrylátu panuje několik mýtů a nepravd. I zda Vám každý z prodejců deklaruje jeho původ v USA. Jeho původ však není to jediné. Kvalitní zpracování přináší akrylátu jeho životnost a vyhnete se pak defektům, které jsou spojené s nenávratným poškozením jako bubliny a praskliny. Výrobní postupy a normy dovolují zpracovat akrylát s co možná největší pečlivostí a jen ty zaručí jeho stálost a dlouhověkost. Z naší praxe jsme se setkali z mnoha nekvalitně zpracovanými akryláty u čínských vířivek, zde si můžete prohlédnout několik příkladů.

 
5

Nosná konstrukce!

U většiny amerických výrobců vířivých van najdete dřevěnou nosnou konstrukci. To je pro mnoho klientů nepřekonatelný problém. Dřevěná konstrukce má několik zásadních vlastností, které jsou důležité pro kvalitu celé vířivky.

 1. Nepřenáší vibrace od motorů
 2. Vlivem změny teploty nepracují tolik jako ocelové konstrukce
 3. Nekorodují a jejich precizní ošetření prodlužuje jejich živostnost

U Artesian Spas pracují na technologii a stavbě vířivek již přes 30 let a i díky tomu používají pouze materiály a komponenty, které jsou osvědčené, vhodné a kvalitní pro stavbu vířivých van.

 
6

Jedině plná izolace sníží náklady na provoz!

Všechny vířivé vany South Seas Spas, mají plnou izolaci z buněčné pěny, která uchovává teplo a dokonale izoluje. Stejně tak jak pečlivě izolujte Váš dům, abyste snížili náklady na vytápění, tak byste měli přistupovat k vířivé vaně. Plnou izolaci není možné nahradit žádnou folií nebo polystyrénem na obložení. Mnoho prodejců své klienty klame, že využívají zbytkové teplo z motorů. Je však potřeba si položit otázku zda mají motory topit nebo pumpovat vodu. Za South Seas Spas určitě pumpovat! Jedině šířka izolace přináší požadované vlastnosti. Díky tomu, že je pěna nanesena přímo na skořepině tak se nemůže stát, že by Vám teplo uniklo, přes případně špatně zavřené nebo zkroucené dvířka kabinetu.